• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Міжнародні програми та проекти

Розпочинається GoCamp 2017!
Громадська організація GoGlobal розпочинає наймасштабніший освітньо-культурний проект із залученням іноземних волонтерів – GoCamp 2017. Ініціатива проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України (Дивитися Лист).
Як відомо, влітку 2016 року вперше були проведені мовні пришкільні табори GoCamp, які мали значний успіх серед українських шкіл та волонтерів.
Цього року планується залучити до безкоштовних мовних таборів, робочою мовою яких буде англійська та німецька, більше 100 000 дітей з усієї України!
Пришкільні мовні табори нададуть учням можливості перебувати в багатокультурному середовищі, працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. В таборах діти отримають навички, необхідні у 21 столітті, і зможуть спілкуватися зі світом без бар’єрів.
Компанія Лінгвіст як офіційний представник всесвітньовідомих іноземних видавництв Cambridge University Press, MM Publications, National Geographic Learning, Cornelsen в Україні підтримує ініціативу GoGlobal у прагненні покращити знання англійської та німецької мови у школярів і, в свою чергу, допоможе зі спеціальними тренінгами для вчителів та безкоштовними ресурсами.
І зараз розпочинається новий набір в GoCamp!
Лист школам
Опис та умови GoCamp 2017

Дізнатися більше про проект та подати заявку на участь можна на сайті gocamps.com.ua


КОНКУРС З ОРАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

Спілка Англійської Мови та Американський Дім в Україні оголошують про початок Всеукраїнського конкурсу з ораторського мистецтва. Конкурс триватиме з 1 жовтня 2017 по 28 січня 2018. Конкурс проводиться англійською мовою.

У конкурсі можуть брати участь учні шкіл та студенти вищих навчальних закладів віком від 16 до 20 років. Учасники повинні бути громадянами України та мати закордонний паспорт чи проїзний документ .

Переможець національного конкурсу з ораторського мистецтва представлятиме Україну на Міжнародному конкурсі з ораторського мистецтва в Лондоні в травні 2018.

Для участі в конкурсі:

______________________________________________________________


Організація Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (American Councils) доводить до Вашого відома інформацію щодо програми культурного обміну між Україною та Сполученими Штатами Америки для старшокласників „Програма обміну майбутніх лідерів” (FLEX). Програма FLEX фінансується Державним департаментом США й адмініструється в Україні організацією American Councils за підтримки Міністерства освіти і науки та Посольства США в України. Програма дає можливість українським школярам навчатись у школі в США протягом одного навчального року, проживаючи в американській сім’ї. Програма FLEX розрахована на школярів 8 -10 класів, які народилися в період з 01.01.2000 -15.07.2002 Програма FLEX проводиться на відкритій конкурсній основі та є безкоштовною для учасників.

Перший тур конкурсу для школярів Кіровоградської області відбудеться 10 вересня 2016 о 9:00 - м. Кропивницький, вул. Володарського 25, НВК «Кіровоградський Колегіум»

Що необхідно мати при собі для участі в конкурсі: - оригінал свідоцтва про народження; - підписану учасником конкурсу та одним з його батьків згоду на обробку персональних даних (цей документ необхідно завантажити з нашого вебсайту http://www.americancouncils.org.ua/uk/pages/65/ УВАГА! Школярі, які не матимуть цього документу у день проведення конкурсу до тестування допущені не будуть! - фотокартку 3Х4 (2016 року); - ручку.

EdCamp Kirovohrad

Програма міні-EdCamp Kirovohrad

/Files/images/bezymjannyj.jpgЩо таке eTwinning Plus?

Кiлькiсть переглядiв: 822